Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się

ZABIEGI UZUPEŁNIAJĄCE

LASER SMOOTH YAG -
- Laser Smooth Yag jest nowoczesnym wielofunkcyjnym urządzeniem przeznaczonym do stosowania w kosmetologii i medycynie estetycznej. Aparat ten wyposażony jest w tzw. Q-Switch, dzięki czemu może generować pojedyncze impulsy światła laserowego o bardzo krotkim czsie trwania i dużej mocy szczytowej. Cecha ta warunkuje skuteczne usuwanie pigmentów umieszczonych pod skórą poprzez ichmechaniczną i chemiczną destrukcję zwaną fotoablacją. Głowice o dł. 532 nm i 1064nm kumulują energię w ultrakrótkim impulsie 10 ns - w efekcie czego cząsteczki barwnika ulegają rozbiciu bez nadmiernego przegrzania tkanek.
Tak krótki impuls o dużej energii działa destruktywnie na barwnik, który traci chromofory, jednocześnie nie uszkadzając samej tkanki.
Idealnie sprawdza się w zmianach naczyniowych, zaburzonej pigmentacji i usuwaniu tatuażu.
Nieslychanie ważne jest to, iż w przeciwieństwie do innych laserów, nie zachodzi tu oddziaływanie termiczne mogące pozostawiać blizny i trwałe uszkodzenia tkanek.
Równoległe pole działania lasera Smooth Yag to kontrolowane złuszczanie naskórka oraz przebudowa kolagenu, energia lasera transmitowana jest na powierzchnię skóry i ulega dalszemu rozproszeniu w głębszych warstwach tkanek. Stosowanie tego zabiegu wskazane jest w przypadkach, gdy pacjent chce uzyskać znakomite efekty ujędrnienia i wygładzenia skóry jednocześnie przy minimalnym naruszeniu warstwy naskórka.
Zabieg poprawia wygląd skóry: ujednolica koloryt, redukuje przebarwienia, wygladza strukturę skóry. Dzięki niemu w skórze następuje obkurczenie i wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, przebudowa kolagenu i skrócenie włókien kolagenowych.
Zastosowanie:
- lekkie zmiany strukturalne naskórka
- zaburzenia pigmentacji skóry : usuwanie piegów i przebarwień, usuwanie plam wrodzonych, plam             starczych 
- blizny potrądzikowe
- zamykanie naczyń
- usuwanie rumienia
- usuwanie tatuażu - czarny i kolorowy
- korekta lub usunięcie z wykonanego makijażu permanentnego
 
Laser Smooth Yag jest systemem odpowiadającym najnowszym standardom i zmniejsza ryzyko powstania blizn i powikłań do minimum oraz gwarantuje  bardzo dużą precyzyjność zabiegów.
 
Przeciwwskazania : reakcje alergiczne na światło, bardzo ciemna karnacja skóry.
 
HENNA

DEPILACJA WOSKIEM

NOUVEAU LASHES -  przedłużanie rzęs metodą 1:1

MYSCARA - MYscara to trwały, wodoodporny, trzytygodniowy, semi-permanentny tusz do rzęs. To także nazwa profesjonalnego zabiegu kosmetycznego z użyciem tego tuszu.Podczas zabiegu MYscara jest nakładana w cieniutkich warstwach. W zależności od ilości tych warstw można uzyskać różny efekt pogrubienia rzęs - od delikatnego podkreślenia do znacznego pogrubienia i zagęszczenia. Maksymalna ilość warstw, którą można zastosować zależy od indywidualnych cech rzęs Klientki. Ponieważ MYscara nakładana jest w małych sekcjach, znacznie mniej rzęs ulega sklejeniu (w porównaniu do tradycyjnego tuszu) przez co uzyskujemy o wiele bardziej naturalny wygląd oka. Jednym ze "skutków ubocznych" zabiegu jest też optycznie wydłużenie rzęs - są one podkręcane do góry przez co stają się bardziej widoczne.

Efekt MYscara utrzymuje się przez 2-3 tygodnie. Po tym okresie MYscara musi zostać usunięta po czym zabieg można natychmiast powtórzyć i znów cieszyć się wspaniałymi rzęsami.PURELITE - wybielanie zębów lampą LED - Każdego dnia różne czynniki wpływają na zmianę naturalnego koloru zębów. Kawa, papierosy, wino oraz sztuczne barwniki zawarte w pożywieniu mają bezpośredni wpływ na biel naszych zębów.System PureLite Non-Peroxide z pewnością pozwoli odzyskać pierwotny, zapomniany koloryt. W naszej technologii proponujemy bezpieczny non-peroxide żel, który nie wymaga dodatkowej ochrony dziąseł a gwarantuje bardzo dobre rezultaty. System PureLite Non-de nie powoduje uczucia dyskomfortu związanego z nadwrażliwością zębów występującego przy zastosowaniu starych metod. Podczas jednej sesji Twoje zęby zostaną poddane trzykrotnemu wybieleniu aktywowanym dodatkowo lampą LED.

USUWANIE TATUAŻU METODĄ REJUVI - Tattoo Remover to unikalna metoda ekstrakcji tatuażu lub makijażu permanentnego, która została tak zaprojektowana aby całkowicie usunąć tatuaż lub makijaż permanentny. Tattoo Remover to bezpieczna substancja chemiczna, której aplikacja odbywa się w podobnej formie jak wykonanie zabiegu tatuażu lub mikropigmentacji. Jego zadaniem jest absorpcja pigmentu na powierzchnię skóry, skumulowanie go w postać strupa i przeprowadzenie skóry przez proces pełnej regneracji. Zabieg został dokładnie zbadany, opracowany i sprawdzony przez ponad dziesięć lat. Od ośmiu lat jest stosowany z powodzeniem na całym świecie.


ELEKTROLIZA - Metoda depilacji poprzez elektrolizę polega na wpuszczeniu bardzo niewielkiej dawki prądu elektrycznego w okolicę miejsca, z którego wyrasta włos (czyli tak zwanej cebulki). Mimo iż opis może sugerować, że sposób ten jest dość drastyczny, cały zabieg odbywa się prawie bezboleśnie. Napięcie prądu jest naprawdę niewielkie, a igła bardzo cienka. Obecnie metoda ta ulepszona jest o tak zwaną elektrolizę chemiczną. Dzięki temu zostają zniszczone także tkanki wokół cebulki włosa (w tym mikroskopijne nerwy i naczynka krwionośne), przez co nie ma ona zdolności do odnowienia się, a co za tym idzie – do odrośnięcia włoska. Aby uzyskać wymagany efekt – całkowity brak włosków w danej partii ciała, zabiegi należy wykonywać kilka, a czasami kilkanaście razy. Ich częstotliwość i czas trwania uzależnione są od wielkości obszaru, poddawanego depilacji i ilości mieszków włosowych znajdujących się w jego obrębie.

ZAMYKANIE NACZYŃ KRWIONOŚNYCH METODĄ ELEKTROKOAGULACJI - Wykorzystując prądy wysokiej częstotliwości,  specjalną elektrodą dotyka się każdego naczynka powodując jego zamknięcie. Elektrokoagulacja jest to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania naczynek na twarzy i górnej części ciała. 
Zabieg odbywa się bez zbytniej uciążliwości i potrzeby ograniczenia obowiązków zawodowych. Skóra po zabiegu (w zależności od HF- częstotliwość prądu)) jest lekko podrażniona - zaczerwieniona. Proces gojenia jest bardzo krótki i trwa w zależności od wrażliwości skóry - od kilku godzin do jednego dnia. Jest to metoda bezinwazyjna, tzn. bez wkłuwania się w rozszerzone naczynia.

ZABIEGI  LASEROWE E-LIGHT - 
- bezbolesny laser IPL+RF nowej generacji, zapewniający komfortowe zabiegi dzięki zastosowaniu energii świetlnej IPL oraz dodatkowo fali RF i intensywnego chłodzenia. Posiada filtry o różnych długościach fal, które umożliwiają użycie jednego urządzenia do różnych celów terapeutycznych : 
 - trwała depilacja owłosienia (ciemnego, jasnego i siwego) 
 - usuwanie przebarwień
 - leczenie zmian trądzikowych 
 - uszczelnianie naczynek krwionośnych i rumieni 
 - lifting wektorowy twarzy 
 - ujędrnianie pośladków, biustu, brzucha